Přivedeme vám klienty, kteří vaše služby potřebují a mohou si je dovolit

Přesvědčte se, co můžeme udělat právě pro Vás

Začněte hned - klikněte zde

Obrázek počítače v pobočce Digital Flow SEO v Brně.

Potřebujete více zákazníků?

Naše osvědčená strategie vám je zajistí a přivede klienty až na vaše stránky

  • definujeme, kdo je váš ideální klient

  • vaši SEO kampaň nastavíme tak, aby přiváděla právě tyto klienty


Obvyklým důvodem, proč si firmy zřizují webové stránky, je přivádět zákazníky a generovat zisk.

Ve skutečnosti se ale často setkáváme s majiteli firem, jejichž webové stránky pro ně zdaleka nepracují tak, jak by si představovali. Nejčastěji mají buď nízkou návštěvnost, nebo se jim nedaří konvertovat návštěvníky na platící zákazníky.

Těmto firmám pomáháme přeměnit jejich stránky na toho nejvýkonnějšího obchodního zástupce.

Image
Image
Image
Image
Image

Om & Ah testimonial for Daniel Bumba

We have been using Daniel for 2 years now and definitely reaped the results. SEO has been imperative for rankings and google search stability. We have seen a big influx in traffic & sales for ranked pages, and our company domain gets stronger and stronger. Super easy to work with and very transparent - very important values for us as a company. 
I highly recommend if you are looking to grow & expand your company/ reach.

Charlotte Girdwood, founder of Om & Ah London

Nastavte svá očekávání vysoko

Zviditelněte se

Dopřejte vašemu byznysu pozornost jakou si zaslouží. Posuneme vaše stránky na přední pozice v Googlu a všechny digitální cesty povedou k vám.

Váš partner

Jsme tu, abychom vám pomohli. Máte-li dotaz, problém, se kterým si nevíte rady, nebo potřebujete rychlý update, obraťte se na nás. Rádi pomůžeme.

Získejte více zákazníků

Naše SEO optimalizace pro vyhledávače přivede na vaše stránky více zákazníků než kterákoliv jiná online marketingová strategie.

Pravidelné reporty

Zasíláme pravidelné měsíční reporty o vaší pozici ve vyhledávačích a čemkoliv, co stojí za zmínku. Budeme vás informovat o podstatných změnách ve vašem odvětví a doporučíme další kroky, abychom ochránili váš online byznys.

Zvyšte své zisky

Sledujte jak vaše zisky rostou díky přílivu nových zákazníků, kteří mají zájem o vaše zboží a služby.


Garance výsledků

Dostaneme vás na přední pozice a zajistíme vám návštěvnost. Budeme s vámi pracovat i na tom, abyste pro váš cílový trh byli atraktivní.

Digital Flow SEO has been an invaluable partner with my work in the United States. With Daniel dominating SEO in the USA, I can only imagine how much he will dominate Google search results in Prague.
Jeremy Van Dyke, Internationally Recognized Leader of Google Adwords, Van Dyke Digital
Skupina osob, sjednocená z celého světa, přičemž každý z nich využívá internetové vyhledávače jako jsou Bing nebo Google

Digital Flow SEO Brno - Profesionální marketingová agentura, která vám přivede klienty

Jestliže se vaše stránky neumisťují na první straně Googlu pro termíny důležité pro váš byznys, ztrácíte  denně zákazníky ve prospěch vaší konkurence, která se ve vyhledávači umisťuje před vámi.

Ptáte se, proč by právě váš byznys, služba, či produkt měly potřebovat profesionální marketingovou agenturu, jakou je Digital Flow SEO? Je to proto, že Google, zejména ve spojitosti s mobilním telefonem, nahradil ve většině domácností  tradiční telefonní seznam a většina z nás hledá vše online.

Správně provedená optimalizace vašich stránek pro vyhledávače má potenciál dát vašemu byznysu tu rozhodující výhodu oproti konkurenci.

Nejenom že vám zajistí stabilní přísun nových klientů, ale navíc zásadně vylepší vaše renomé a celkové povědomí o vaší značce.

Zkuste se na to podívat takto: Každou vteřinu se na Googlu uskuteční 63 tisíc vyhledávání. To je 5,5 miliardy vyhledávání každý den. To je neuvěřitelné množství lidí, kteří se denně obrací na Google, aby našli to, co právě potřebují.

Chcete-li, aby část z nich našla právě vaše stránky, potřebujete SEO. Koneckonců, SEO není nic jiného než optimalizace stránek tak, aby se umisťovaly co nejvýše ve výsledcích internetového vyhledávače. Ale - pouze vynikající SEO vás dostane tam, kde vás opravdu najdou, tedy na první stranu Googlu.

Proč je to důležité? Protože 75% hledajících si vybere jeden z výsledků na straně jedna a nikdy se nepodívají dále.

Zvýšíme vám zisk.

Jediným smyslem optimalizace pro vyhledávače je přivést vám zákazníky a zvýšit povědomí o vaší značce.

Pokud se rozhodnete spolupracovat s námi, pomůžeme vám dosáhnout vašeho cíle - přivedeme vám zákazníky a zvýšíme váš profit.

SEO agentura Brno

Když dnes někdo potřebuje například právního zástupce v Brně, obvykle už nehledá v inzerátech v novinách, nebo v telefonním seznamu.

Pravděpodobný scénář bude vypadat asi takto: Člověk vyndá z kapsy mobilní telefon, do Googlu zadá vyhledávací frázi - například "právník Brno" - a během vtěřiny se mu zobrazí výsledky vyhledávání. Pak už si jen vybere jeden z výsledků na čelních pozicích Googlu, klikne, zavolá na telefonní číslo a voilá, našel svého právníka.

Správně provedená  optimalizace pro vyhledávače zajistí, že právě vy jako právník se objevíte na jedné z čelních pozic. Digital Flow SEO se postará o to, že budete mít stabilní přísun klientů a zájemců o vaše služby. Nechť všechny digitální cesty vedou právě k vám.

Jako podnikatel víte, jak je důležité investovat do marketingu, abyste svému byznysu zajistila/zajistil stabilní a pravidelný přísun nových zákazníků.

Existuje opravdu hodně marketingových agentur, které vám nabídnou své služby v oblasti optimalizace pro vyhledávače. Kdo je ale opravdu kompetentní a komu můžete věřit? Ptejte se na reference, dosažené výsledky, nechte si udělat analýzu zdarma. Důležitý je i osobní kontakt. SEO je dlouhodobá marketingová strategie - budete se zástupcem agentury chtít spolupracovat jako s člověkem? Důvěřujete mu?  Je agentura schopna demonstrovat, že vás opravdu dokáží dostat na čelní pozice?

Výběru agentury bychom opravdu doporučovali věnovat přiměřenou pozornost. Hledejte kompetenci, důvěryhodnost, profesionalitu, integritu -  zkrátka někoho, kdo se dokáže postarat o návratnost vaší investice do marketingu. Jedním  z kritérií by mělo být i to, že se přesvědčíte, kdo se umisťuje na čelních pozicích například na klíčové slovo SEO Brno a obrazně řečeno tak užívá svou vlastní medicínu.

Zvýšení vašeho renomé a důvěryhodnosti.

Umístění vašeho webu na předních pozicích vyhledávače vám zajistí vyšší renomé a povědomí o vaší značce mezi vašimi potenciálními zákazníky.

Dnes už lidé berou jako jako samozřejmost, že vyhledávače jako je Google na čelních pozicích zobrazují ty výsledky, které považují za nejlepší a nejvíce odpovídající tomu, co uživatel hledá. Skutečnost, že si vaši klienti a potenciální klienti zvyknou vás na těchto pozicích vídat, vylepší povědomí o vaší značce a důvěru ve váš byznys.

Na předních pozicích Googlu budete vidět 24 hodin denně každý den v roce.

Vaše reputace je všechno.

V Digital Flow SEO nehledáme žádné zkratky. Víme, že z dlouhodobého hlediska se vyplatí jen kvalita.

Přestaňte ztrácet zákazníky ve prospěch konkurence

Snímek pracovního stolu online marketingové společnosti