VÍCE KLIENTŮ, PRODEJŮ A NÁVŠTĚV

Pomáháme firmám růst tím, že přivádíme nové zákazníky přímo na jejich webové stránky

Digital Flow SEO | butiková SEO agentura


Přesvědčte se, co můžeme udělat právě pro vás

Začněte hned - klikněte zde


Někteří z našich klientů
Image
Image
Image
ImagePotřebujete více zákazníků?

Naše osvědčená strategie je přivede přímo na vaše stránky

  • definujeme, kdo je váš ideální klient

  • vaši SEO kampaň nastavíme tak, aby přiváděla právě tyto klienty


VE SVĚTĚ POSEDLÉM LAJKY A FOLLOWERY, POJĎME SE SOUSTŘEDIT NA TO PODSTATNÉ - NA ZISK
Google search console graf znaázorňující organickou návštěvnost z vyhledávače Google

Om & Ah testimonial for Daniel Bumba

We have been using Daniel for 2 years now and definitely reaped the results. SEO has been imperative for rankings and google search stability. We have seen a big influx in traffic & sales for ranked pages, and our company domain gets stronger and stronger. Super easy to work with and very transparent - very important values for us as a company. 
I highly recommend if you are looking to grow & expand your company/ reach.

Charlotte Girdwood, founder of Om & Ah London

Nastavte svá očekávání vysoko

VÍCE NÁVŠTĚV

Dopřejte vašemu byznysu pozornost jakou si zaslouží. Posuneme vaše stránky na přední pozice v Googlu a všechny digitální cesty povedou k vám.

VÁŠ PARTNER

Jsme tu, abychom vám pomohli. Máte-li dotaz, problém, se kterým si nevíte rady, nebo potřebujete rychlý update, obraťte se na nás. Rádi pomůžeme.

VÍCE ZÁKAZNÍKŮ

Naše SEO optimalizace pro vyhledávače přivede na vaše stránky zákazníky, kteří právě teď hledají to, co vy nabízíte.

PRAVIDELNÉ REPORTY

Zasíláme pravidelné reporty o vaší pozici ve vyhledávačích a čemkoliv, co stojí za zmínku. Budeme vás informovat o podstatných změnách ve vašem odvětví a doporučíme další kroky, abychom ochránili váš online byznys.

VYŠŠÍ ZISK

Sledujte jak vaše zisky rostou díky přísunu nových zákazníků, kteří mají zájem o vaše zboží a služby.


ZÁLEŽÍ NA VÝSLEDKU

Dostaneme vás na přední pozice a zajistíme vám návštěvnost. Budeme s vámi pracovat i na tom, abyste pro váš cílový trh byli atraktivní.

Digital Flow SEO has been an invaluable partner with my work in the United States. With Daniel dominating SEO in the USA, I can only imagine how much he will dominate Google search results in Prague.
Jeremy Van Dyke, Internationally Recognized Leader of Google Adwords, Van Dyke Digital

Digital Flow SEO Ostrava - efektivní optimalizace pro vyhledávače, která vám přivede zákazníky a zvýší profit

Obvyklým důvodem, proč si firmy zřizují webové stránky, je přivádět zákazníky a generovat zisk.

Ve skutečnosti se ale často setkáváme s majiteli firem, jejichž webové stránky pro ně zdaleka nepracují tak, jak by si představovali. Nejčastěji mají buď nízkou návštěvnost, nebo se jim nedaří konvertovat návštěvníky na platící zákazníky.

Těmto firmám pomáháme přeměnit jejich stránky na ten nejvýkonnější zdroj prodejů a nových klientů.

Zkuste se na to podívat takto: Na Googlu se každou vteřinu uskuteční 63 tisíc vyhledávání, což je 5,5 miliardy vyhledávacích dotazů každý den. To je neuvěřitelné množství lidí, kteří každý den hledají to, co právě potřebují.

MEZI NIMI JSOU VAŠI POTENCIÁLNÍ ZÁKAZNÍCI, KTEŘÍ PRÁVĚ TEĎ AKTIVNĚ HLEDAJÍ PŘESNĚ TO, CO VY NABÍZÍTE.

JSOU TEDY PŘIPRAVENI KOUPIT.

A aby co největší část z nich našla právě vás a ne vaši konkurenci, potřebujete opravdu dobrou optimalizaci pro vyhledávače.

Tedy optimalizování vašich stránek tak, aby se umisťovaly co nejlépe v internetových vyhledávačích. Ale pouze opravdu velmi dobře optimalizované stránky se posunou na první stranu Googlu.

PROČ JE DŮLEŽITÉ BÝT NA PRVNÍ STRANĚ? PROTOŽE 80% LIDÍ SI VYBERE JEDEN Z VÝSLEDKŮ NA STRANĚ JEDNA A NA STRANU DVĚ ATD. SE NIKDY NEPODÍVÁ

Smyslem optimalizace pro vyhledávače je zajistit vám stabilní prodeje a přísun nových klientů a zvýšit tak váš profit.

grafe z SEO softwaru ahrefs ukazující nárůst organické návštěvnosti z internetového vyhledávače Google

Co dělá SEO agentura?

Pomáhá firmám růst, zvyšuje jim zisk. To je to, co doopravdy děláme, když přivádíme nové klienty a návštěvníky na vaše webové stránky.

A konkrétně?

Optimalizujeme vaše stránky tak, aby se umisťovaly co nejvýše v internetovém vyhledávači, jako je Google, na klíčová slova, pomocí kterých lidé vyhledávají vaše služby či zboží.

Naše aktivity se dají rozdělit na technické SEO (technická optimalizace webu, opravení chyb, zvýšení rychlosti apod.), on-page SEO (doplnění klíčových slov, úprava meta titulků, apod.) a off-page SEO (linkbuilding, tedy získávání zpětných odkazů).

Je SEO vhodné právě pro mne?

To nejlépe zjistíte když si necháte zpracovat audit vašeho webu, zdarma vám jej zpracujeme ZDE.
Určitě existují případy, kdy jsou vhodnější jiné způsoby online marketingu. Ale obecně řečeno - pokud potřebujete více klientů, prodejů a návštěv, jste na správné adrese.

Pokud lidé vaše služby či zboží hledají na internetu, SEO vám je pomůže přivést.

Jiná věc ovšem je, zda jsme vhodní partneři pro spolupráci. Jak to zjistíme? Prvním krokem je audit vašich stránek, kde zjistíme technický stav vašeho webu a jeho sílu/kvalitu v porovnání s konkurencí.  Následuje telefonická konzultace, během které si budeme povídat blíže o vašem byznyse a o tom, kde aktuálně jste a kde byste být chtěli. Na základě získaných informací budeme schopni posoudit, zda vám s vašimi cíli dokážeme pomoci a co by to obnášelo.

K čemu je dobrý SEO audit? Proč něco takového potřebuji?

Odhalí potenciál vašeho webu přivádět vám podstatně více klientů a návštěv prostřednictvím optimalizace pro vyhledávače.

Audit odhalí slabé a silné stránky webu a jeho technický stav. Také porovnáme vaše webové stránky s konkurencí, aby bylo patrné, co by to obnášelo, aby zákazníci místo konkurence našli na internetu právě vás.

SEO audit je prvním a nezbytným krokem v každé SEO kampani, ať už jeho výsledky využijete jak chcete (provedení auditu neznamená, že spolu zahajujeme spolupráci).

Budete upravovat můj web?

Žádné dvě SEO kampaně nejsou stejné. Někdy nejsou potřeba prakticky žádné viditelné úpravy (ale ty „neviditelné“, tedy technická optimalizace webu, která není většinou vidět, ale projeví se funkčností, jsou potřeba prakticky vždy), někdy upravíme či doplníme texty nebo stránky optimalizujeme pro lepší konverze, aby se z návštěvníků stávali platící klienti.

Viditelné úpravy děláme v každém případě jen s vaším souhlasem a vědomím.

Za jak dlouho uvidím první výsledky?

To je velmi, velmi individuální. Záleží na kvalitě vašeho webu, síle konkurence a vašem odvětví. Ale velmi obecně řečeno: Výsledky ve smyslu posunu klíčových slov na vyšší pozice obvykle v průběhu týdnů, výsledky v podobě reálného přísunu nových klientů (prodejů) v řádu měsíců (někdy ale týdnů, je to opravdu individuální).

Kolik to bude stát, jaký si mám připravit rozpočet?

Cenu ovlivňuje několik faktorů, především kvalita a síla vašeho webu (domény), úroveň konkurence a vaše odvětví.  Odpovědi na tyto otázky nám dá audit vašeho webu a cenu tedy budeme umět stanovit až poté, co jej zpracujeme. Cena je tedy vždy individuální, protože žádné dvě online marketingové kampaně nejsou stejné.

Jak dlouho bude spolupráce trvat?

Záleží na vás. Někteří klienti s námi zůstávají měsíce, někteří roky.

Na jak dlouho budete chtít podepsat smlouvu?

Neděláme smlouvy, ha! Ale pokud na ní budete trvat…

CO TEĎ?

KLIKNĚTE NA FIALOVÉ TLAČÍTKO POD TÍMTO TEXTEM (nebo úplně nahoře na stránce) a nechte si od nás zpracovat SEO audit vašeho webu (o tom co to je a proč to potřebujete píšeme výše).

Tím vše začíná. Audit je zdarma a dozvíte se o vašem webu ( a o konkurenci) věci, které vám pomohou rozhodnout se, zda je SEO to pravé marketingové řešení právě pro vás.

Následovat bude třicetiminutová telefonická konzultace (Tedy pokud o ni budete mít zájem. Pokud ne, zůstane vám audit. Je to na vás :). Konzultace je také zdarma a budeme si povídat o vašem byznyse a o tom, jestli vám můžeme pomoci s dosažením vašich cílů. 

Přestaňte ztrácet zákazníky ve prospěch konkurence

Přesvědčte se, co můžeme udělat právě pro vás

Začněte hned - klikněte zde
fotografie počítačové klávesnice, která spojuje podnikatele s internetem, místem kde propaguje svou firmu a hledá nové klienty