Přivedeme vám klienty, kteří vaše služby potřebují a mohou si je dovolit

Přesvědčte se, co můžeme udělat právě pro Vás

Začněte hned - klikněte zde

obrázek počítačového monitoru, na kterém je spuštěný internetový vyhledávač Google

Potřebujete více zákazníků?

Naše osvědčená strategie vám je zajistí a přivede klienty až na vaše stránky

  • definujeme, kdo je váš ideální klient

  • vaši SEO kampaň nastavíme tak, aby přiváděla právě tyto klienty


Obvyklým důvodem, proč si firmy zřizují webové stránky, je přivádět zákazníky a generovat zisk.

Ve skutečnosti se ale často setkáváme s majiteli firem, jejichž webové stránky pro ně zdaleka nepracují tak, jak by si představovali. Nejčastěji mají buď nízkou návštěvnost, nebo se jim nedaří konvertovat návštěvníky na platící zákazníky.

Těmto firmám pomáháme přeměnit jejich stránky na toho nejvýkonnějšího obchodního zástupce.

Image
Image
Image
Image
Image

Om & Ah testimonial for Daniel Bumba

We have been using Daniel for 2 years now and definitely reaped the results. SEO has been imperative for rankings and google search stability. We have seen a big influx in traffic & sales for ranked pages, and our company domain gets stronger and stronger. Super easy to work with and very transparent - very important values for us as a company. 
I highly recommend if you are looking to grow & expand your company/ reach.

Charlotte Girdwood, founder of Om & Ah London

Nastavte svá očekávání vysoko

Zviditelněte se

Dopřejte vašemu byznysu pozornost jakou si zaslouží. Posuneme vaše stránky na přední pozice v Googlu a všechny digitální cesty povedou k vám.

Váš partner

Jsme tu, abychom vám pomohli. Máte-li dotaz, problém, se kterým si nevíte rady, nebo potřebujete rychlý update, obraťte se na nás. Rádi pomůžeme.

Získejte více zákazníků

Naše SEO optimalizace pro vyhledávače přivede na vaše stránky více zákazníků než kterákoliv jiná online marketingová strategie.

Pravidelné reporty

Zasíláme pravidelné měsíční reporty o vaší pozici ve vyhledávačích a čemkoliv, co stojí za zmínku. Budeme vás informovat o podstatných změnách ve vašem odvětví a doporučíme další kroky, abychom ochránili váš online byznys.

Zvyšte své zisky

Sledujte jak vaše zisky rostou díky přílivu nových zákazníků, kteří mají zájem o vaše zboží a služby.


Garance výsledků

Dostaneme vás na přední pozice a zajistíme vám návštěvnost. Budeme s vámi pracovat i na tom, abyste pro váš cílový trh byli atraktivní.

Digital Flow SEO has been an invaluable partner with my work in the United States. With Daniel dominating SEO in the USA, I can only imagine how much he will dominate Google search results in Prague.
Jeremy Van Dyke, Internationally Recognized Leader of Google Adwords, Van Dyke Digital
shromáždění lidí do tvaru mapy světa, propojeného internetem a digitální reklamou

Digital Flow SEO Ostrava - efektivní optimalizace pro vyhledávače vám zvýší profit

Pokud vaše webové stránky nejsou na prvních pozicích Googlu pro termíny důležité pro váš byznys, ztrácíte denně zákazníky ve prospěch vaší konkurence, která se ve vyhledávači umisťuje před vámi.

Profesionálně provedená optimalizace vašich stránek vám může dát obrovskou výhodu oproti konkurenci. Nejenom že vám zajistí stabilní přísun nových zákazníků, ale také vylepší vaše renomé a povědomí o vaší značce. Budete na očích 24 hodin denně, sedm dní v týdnu.

Podívejte se na to takto: Každou vteřinu zadají lidé po světe do Googlu 63 tisíc vyhledávacích frází. To je 5,5 miliardy vyhledávání každý den.

A aby ti co hledají vaše služby našli právě vás, potřebujete SEO. Koneckonců, SEO není nic jiného než optimalizování vašich stránek tak, aby se umisťovaly na předních pozicích vyhledávače. Ale - pouze opravdu velmi dobré SEO je to, co vás dostane skutečně na výsluní, tedy z bezedných hlubin vyhledávače na první stranu Googlu.

Proč je důležité být na první straně?

Protože 75% hledajících si vybere jeden z výsledků na straně jedna a nikdy se nepodívá ani na stranu 2, natož pak dále.

93% všech online zkušeností začíná zadáním vyhledávací fráze do vyhledávače, což je v 90% Google.

V SEO Ostrava vám pomůžeme optimalizovat vaše stránky pro Google tak, aby se umisťovaly před vaší konkurencí.

Bude nám potešením vám poskytnout konzultaci zdarma, abychom zjistili, jak konkrétně můžeme vašemu podnikání zajistit skvělou budoucnost.

Zvýšíme váš zisk.

Jediným smyslem marketingu je přivádět klienty a generovat zisk. Tím, že na vaše stránky přivedeme vysoce zacílené potenciální zákazníky zvyšujeme pravděpodobnost, že si koupí váš produkt. Online marketing musí být v první řadě efektivní, aby vám zajistil návratnost vaší investice, s jakou budete spokojeni.

SEO agentura Ostrava

Když dnes někdo potřebuje například advokáta v Ostravě, obvykle už nehledá v inzerátech v novinách, nebo v telefonním seznamu.

Pravděpodobně vyndá z kapsy mobilní telefon, do Googlu zadá "advokát Ostrava" a vybere si jednoho z advokátů na čelních pozicích vyhledávače.

Kvalitně provedená profesionální optimalizace pro vyhledávače zajistí, že právě vy jako advokát se objevíte na jedné z prvních pozic. Digital Flow SEO vám tak zajistí stabilní přísun zákazníků a zájemců o vaše služby.

SEO je cenově efektivní

Více než 40% všech výdělků online pochází z organického vyhledávání. Tedy někdo zadal vyhledávací frázi do vyhledávače a následně nakoupil. To je obrovské množství peněz, které je k dispozici těm, kteří se umisťují na předních pozicích vyhledávačů, jako je Google.

Kromě toho, návštěvníci přicházející z vyhledávačů mají průměrný konverzní poměr 14,6%. Porovnejte to s konverzním poměrem tištěné reklamy a dalších tradičních forem reklamy, který je napříč odvětvími necelá 2% (1,7%, abychom byli přesní).

Jestliže máte zpracovanou kvalitní strategii, nepotřebujete ohromný rozpočet na reklamu. Optimalizace webových stránek je cenově efektivní proto, že cílí na uživatele, kteří vaše služby sami aktivně hledají.

Průměrná návratnost investice do SEO kampaně napříč odvětvími je 135%. To není překvapení - kvalita návštěvníků, přicházejících z vyhledávačů, je vyšší, než například u PPC.

Profesionální agentura přivede na vaše stránky vice zákazníků, než jakákoliv jiná forma internetového marketingu. Budete vidět 24 hodin denně, každý den v roce.

Většina z nás si zvykla, že vyhledávače jako je Google na předních pozicích zobrazují ty výsledky, které považují za nejlepší a  nejrelevantnější. Stejně tak budou vaši potenciální klienti smýšlet o vás, až si zvyknou vás na těchto pozicích vídat. Zvýšíme povědomí o vaší značce a důvěru ve váš byznys.

Jsme profesionálové v tom, co děláme.

Optimalizace pro vyhledávače Ostrava nehledá žádné zkratky. Víme, že z dlouhodobého hlediska má smysl pouze kvalitně odvedená práce s citem pro detail.

Přestaňte ztrácet zákazníky ve prospěch konkurence

Fotografie počítače v kanceláři v Ostravě