Přivedeme vám klienty, kteří vaše služby potřebují a mohou si je dovolit

Přesvědčte se, co můžeme udělat právě pro vás

Začněte hned - klikněte zde

pracovní stanice Apple s logem Googlu na monitoru, postavená v kanceláři firmy v Praze

Potřebujete více zákazníků?

Naše osvědčená strategie vám je zajistí a přivede klienty až na vaše stránky

  • definujeme, kdo je váš ideální klient

  • vaši SEO kampaň nastavíme tak, aby přiváděla právě tyto klienty


Obvyklým důvodem, proč si firmy zřizují webové stránky, je přivádět zákazníky a generovat zisk.

Ve skutečnosti se ale často setkáváme s majiteli firem, jejichž webové stránky pro ně zdaleka nepracují tak, jak by si představovali. Nejčastěji mají buď nízkou návštěvnost, nebo se jim nedaří konvertovat návštěvníky na platící zákazníky.

Těmto firmám pomáháme přeměnit jejich stránky na toho nejvýkonnějšího obchodního zástupce.

Image
Image
Image
Image
Image

Om & Ah testimonial for Daniel Bumba

We have been using Daniel for 2 years now and definitely reaped the results. SEO has been imperative for rankings and google search stability. We have seen a big influx in traffic & sales for ranked pages, and our company domain gets stronger and stronger. Super easy to work with and very transparent - very important values for us as a company. 
I highly recommend if you are looking to grow & expand your company/ reach.

Charlotte Girdwood, founder of Om & Ah London

Nastavte svá očekávání vysoko

Zviditelněte se

Dopřejte vašemu byznysu pozornost jakou si zaslouží. Posuneme vaše stránky na přední pozice v Googlu a všechny digitální cesty povedou k vám.

Váš partner

Jsme tu, abychom vám pomohli. Máte-li dotaz, problém, se kterým si nevíte rady, nebo potřebujete rychlý update, obraťte se na nás. Rádi pomůžeme.

Získejte více zákazníků

Naše SEO optimalizace pro vyhledávače přivede na vaše stránky více zákazníků než kterákoliv jiná online marketingová strategie.

Pravidelné reporty

Zasíláme pravidelné měsíční reporty o vaší pozici ve vyhledávačích a čemkoliv, co stojí za zmínku. Budeme vás informovat o podstatných změnách ve vašem odvětví a doporučíme další kroky, abychom ochránili váš online byznys.

Zvyšte své zisky

Sledujte jak vaše zisky rostou díky přílivu nových zákazníků, kteří mají zájem o vaše zboží a služby.


Garance výsledků

Dostaneme vás na přední pozice a zajistíme vám návštěvnost. Budeme s vámi pracovat i na tom, abyste pro váš cílový trh byli atraktivní.

Digital Flow SEO has been an invaluable partner with my work in the United States. With Daniel dominating SEO in the USA, I can only imagine how much he will dominate Google search results in Prague.
Jeremy Van Dyke, Internationally Recognized Leader of Google Adwords, Van Dyke Digital
shromáždění lidí, symbolizující svět digitálního marketingu, který je díky www propojený.

Digital Flow SEO v Praze - Marketingová agentura, která vám přivede klienty

Rychle jsme se stali společností, spoléhající na technologie. Většina z nás neodejde ráno z domova bez svého mobilního telefonu, protože prostě musíme zkontrolovat všechny nové emaily a aktuální příspěvky na naší oblíbené sociální síti. Internetové vyhledávače jsme se naučili používat stejně, jako lidé dříve využívali Žluté stránky či inzeráty v novinách. Tento posun do digitálního světa způsobil, že většina byznysů dnes musí přemýšlet o své online marketingové strategii. Spoléhat na reklamy v místním rádiu či novinách dnes už nestačí. Mít zpracovanou strategii optimalizace pro vyhledávače je proto téměř nezbytné.

Profesionálně provedená SEO kampaň pro vás udělá dvě důležité věci - zajistí vám stabilní přísun nových klientů a zvýší vaše renomé a povědomí o vaší značce. A nejenom v hlavním městě Praze.

Budete vidět 24 hodin denně, 7 dní v týdnu.

Zkuste se na to podívat takto: Každou vteřinu se na Googlu odehraje 63 tisíc vyhledávání, což je 5,5 miliardy vyhledávání každý den. Tedy neuvěřitelné množství lidí, kteří každou vteřinu hledají to, co právě potřebují.

Aby co největší část z nich našla právě vás, potřebujete vynikající optimalizaci pro vyhledávače. Nakonec SEO není nic jiného, než optimalizování vašich stránek tak, aby se ve vyhledávači umisťovaly co nejvýše. Ale pouze opravdu mimořádně dobré SEO je to, co vám zajistí umístění na první straně Googlu a tedy co největší možnou pozornost.

Proč je důležité být na první straně? Protože 75% lidí si vybere jeden z výsledků na straně jedna a nikdy se nepodívá dále.

Kdy jste vy sami naposledy použili Google?

V Digital Flow SEO vám pomůžeme optimalizovat vaše stránky tak, aby se umisťovaly na čelních pozicích Googlu, před vaší konkurencí. S radostí vám zdarma poskytneme  úvodní konzultaci a analýzu vašich  stránek a navrhneme potřebné změny, které můžeme provést ve prospěch vašeho byznysu.

Zvýšíme vám profit.

Optimalizace pro vyhledávače má jediný smysl - přivést vám zákazníky a zvýšit povědomí o vaší značce.

Rozhodnete-li se spolupracovat s námi, pomůžeme vám dosáhnout vašeho cíle - přivedeme vám zákazníky a zvýšíme váš profit.

SEO agentura Praha

Když dnes někdo v Praze potřebuje například právního zástupce, obvykle už nehledá ve Žlutých stránkách nebo v inzertních novinách.

Nejčastěji jen vyndá z kapsy mobilní telefon nebo sedne k počítači a do Googlu zadá vyhledávací frázi, například "právník Praha". Pak už jen klikne na jeden z výsledků na čelních pozicích, zavolá a voilá, má svého právníka.

Profesionálně provedená  optimalizace pro vyhledávače zajistí, že právě vy jako právník se objevíte na jedné z čelních pozic. Digital Flow SEO vám tak zajistí stabilní přísun nových klientů a všechny digitální cesty povedou k vám.

Jako podnikatel víte, jak je důležité investovat do marketingu, abyste svému byznysu zajistila/zajistil stabilní a pravidelný přísun nových klientů.

V Praze existuje spousta marketingových agentur, které vám nabídnou služby v oblasti optimalizace pro vyhledávače.  Je proto na místě, abyste výběru agentury věnovali patřičnou pozornost a vybrali takovou, která bude schopna demonstrovat, že je kompetentní vám přinést požadované výsledky a zajistit návratnost vaší investice do marketingu.

Hledejte kompetenci, profesionalitu, integritu. Mohou vám demonstrovat nějaké výsledky jejich práce? Důležitá je i osobní rovina. SEO kampaň je běh na dlouhou trať  - důvěřujete zástupci agentury, sedí vám jako člověk?  Jedním  z kritérií by mělo být i to, že se přesvědčíte, kdo se umisťuje na čelních pozicích například na vyhledávací frázi SEO Praha a obrazně řečeno tak užívá svou vlastní medicínu.

Zvýšení vašeho renomé.

Lidé se naučili považovat za samozřejmost, že vyhledávače jako je Google na předních pozicích zobrazují ty výsledky, které považují za nejlepší a nejvíce relevantní. Fakt, že vaši zákazníci a potenciální zákazníci si zvyknou vás na těchto pozicích vídat, nejenom zvýší povědomí o vaší značce, ale významně zvýší důvěru ve váš byznys.

Průměrná návratnost investice do SEO kampaně je podle veřejně dostupných údajů 135%. To není překvapení uvědomíme-li si, že návštěvníci přicházející na váš web z vyhledávačů (jako výsledek SEO kampaně) jsou obecně považování za nejkvalitnější, jaké můžete v online marketingu vůbec získat. Na předních pozicích Googlu budete vidět 24 hodin denně, každý den v roce.

Jsme profesionálové v tom, co děláme. Víme, že z dlouhodobého hlediska se vyplatí jen kvalita a že reputace je všechno.

Nejenom že jsme špičková SEO agentura (a skromná, samozřejmě :), ale máme přístup k některým z nejlepších SEO expertů na světě. Nikdy nekončícím sebevzděláváním a konzultacemi s těmi nejlepšími tak zůstáváme na špici oboru. Ku prospěchu vám a vašeho byznysu.

Přestaňte ztrácet zákazníky ve prospěch konkurence

firemní počítačová periferie, tužka a káva, nástroje CMO, tedy osoby, zodpovědné za podnikový marketing a reklamu.